24 września 2016

Kim Jestem ?

makowski-stanislaw-plStanisław Inspiruje do Mentalnej Transformacji.

Osobiste doświadczenia spowodowały że doskonale rozumiem ludzi, którzy są w miejscu w którym ja kiedyś byłem ciężko pracując aby osiągnąć coś w życiu.
Pomagam ludziom być odpowiedzialnym za własne życie i dokonać wielkich zmian startując w Biznesie który umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie oraz daje szerokie możliwości rozwoju i osiągnięcia sukcesu.

Prowadzę szkolenia oraz tworzę produkty informacyjne które opieram na kilkuletnich doświadczeniach.

Jestem również twórcą projektu Info the Bloger.


Ludzki umysł nie zna granic, po za tymi które sam wyznacza.

Witaj w moim świecie ….

Nazywam się Stanisław Makowski, często słyszę jak ludzie opowiadają że ich marzenia nigdy się nie spełnią, że to co chcą posiadać jest dla nich niemożliwe do zdobycia, co gorsze wierzą że są skazani na bycie biednymi, obwiniają często los mówiąc że nie mają szczęścia. Wszystko co cię w życiu spotyka, to decyzja podjęta w przeszłości. Skąd to wiem ?… Bo też taki byłem. Miałem marzenia ale wątpiłem w ich spełnienie, chciałem podróżować ale nie było mnie stać. Kiedy wyznaczyłem jakiś cel, nie wierzyłem że go zrealizuję – Wiele błędów popełniłem w swoim życiu.
Często byłem oszukiwany i okradany przez dawnych pracodawców, aby mieć na żywność i opłacenie rachunków musiałem pożyczać pieniądze od rodziny.
Straciłem nadzieje że kiedyś będzie lepiej. Byłem jak opuszczony okręt na środku oceanu, dryfując bez celu byłem już zmęczony i zniechęcony, chciałem już zatonąć.
Miałem wtedy 25 może 26 lat. Trafiłem w internecie na książkę „ Myśl i Bogać się „
Słowa które przekazał Napoleon w swojej książce, mocno uderzyły w mój umysł dokonując w moim życiu Mentalnej Transformacji.

Biznes połączony z Pasją.

Kiedyś chciałem założyć firmę ale nie było mnie stać na wystartowanie, zacząłem szukać innej możliwości na start z biznesem, wtedy dostrzegłem duży potencjał w Marketingu Internetowym.

Marketing internetowy start w biznesie z pasją

Pomyślałem wtedy że warto spróbować i zacząłem uczyć się od najlepszych Liderów biznesu, każdą wolną chwilę poświęcałem na edukację, w którymś momencie uzależniłem się od Marketingu.
Czym więcej się uczyłem, tym więcej chciałem wiedzieć.
Korzystałem z darmowej oraz płatnej wiedzy.
Po upływie roku zacząłem jeździć na szkolenia, poznałem Liderów od których uczyłem się w necie.

Każdego dnia rozwijałem swoje umiejętności i wzbogacałem swoją wiedzę szukając nowych lepszych rozwiązań. Testowałem różne techniki oraz eksperymentowałem z ofertami, narzędziami, kodami itd… Ten rodzaj biznesu tak mnie pochłoną aż w końcu przerodził się w pasję którą rozwijam do dzisiaj.  Spotykam się z Liderami od których uczę się biznesu oraz czerpię dużo inspiracji aby być lepszym człowiekiem.

szkolenie-rakieta-7-team

To co czyni mnie wyjątkowym to szybkość nauki, uważam że jest to jeden z najcenniejszych darów od Boga.  Moja szybkość uczenia się, jest dowodem że możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz, posiadać to co jeszcze wczoraj było tylko marzeniem, rzeczą niemożliwą do osiągnięcia. Bardzo ważnym ogniwem jest działanie. Kocham to co robię, i robię to w czym jestem naprawdę dobry. Do swojej pracy podchodzę z Pasją i Energią, czasem zaskakuję poczuciem humoru i miewam szalone pomysły.

Prowadzę również szkolenia w internecie, moim celem jest pokazać się na żywo, opieram się na kilkuletnim doświadczeniu i pomagam ludziom wystartować w biznesie opartym na tym co ich pasjonuje, i co ważne to być odpowiedzialnym za własne życie.

 

Giełda, Wolność i Pieniądze …

Rozpocząłem swoją przygodę na rynku finansowy aby zbudować swój kapitał.  Początkowo nastawiłem się na szybkie zyski, taki błąd popełnia wielu nowych inwestorów, kiedy oczekiwania się nie spełniają to łatwo taki inwestor się zniechęca i rezygnuje.  Straciłem już na giełdzie ale idę dalej, nie zamierzam się zatrzymać z powodu błędu.  Chcę być inwestorem doskonałym i czerpać zyski na złych i dobrych rynkach.  Myślałem o giełdzie kilka lat temu, jednak złe opinie w rodzinie odwlekły mnie od tego.  To jednak wróciło po kilku latach.  Marzenie o lepszym ” JUTRO ” było powodem że zacząłem uczyć się od doświadczonych ludzi.  Pierwsze szkolenie dla inwestorów mam już za sobą.  Otrzymałem dyplom za uczestnictwo w szkoleniu i rozpocząłem inwestycję by realizować marzenia swoje i rodziny.

gielda-wolnosc-i-pieniadze-inwestycja-na-rynku-forex
Wiem jak to jest.  Chcesz podwoić dochód, pojawia się okazja i nagle człowieka ogarnia przerażenie że może stracić oszczędności.  Ja nie obawiałem się zaryzykować i zacząłem inwestorską przygodę.  Bałem się cholernie tylko jednego, że za 20 lat mogę żałować że nie podjąłem odważnej decyzji.  Może rynek inwestycyjny to coś dla ciebie ?.  Jest tylko jeden sposób by się przekonać.

Tak wygląda mój czas wolny od pracy…

Dla wielu ludzi jestem dobrym przykładem na to, jak zdecydowanie i konsekwentne dążenie do celu pomaga realizować marzenia.  W głębi duszy jestem prostym człowiekiem, nigdy nie chcę być lepszym od innych, chcę być lepszym od samego siebie, wzorem dla innych – jestem bezpośredni i bardzo lubię się śmiać, wierzę w ludzi co mają wielkie marzenia. Otaczam się wspaniałymi ludźmi na których zawszę mogę liczyć. Zawsze staram się poświęcić każdą wolną chwilę swojej rodzinie, odłączam się całkowicie od biznesu i wspólnie się bawimy.

rybnik-na-boisku
Czasem wyjeżdżam do mojego rodzinnego miasta. Wspólne weekendy spędzamy na podróżach do różnych miejsc, to pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości, i dobra okazja by się trochę wyszaleć. Urodziłem się w Rybniku i mieszkałem tam do 15 roku życia. Zawsze wracam w swoje rodzinne miejsce.  Odwiedzam rodzinę i swojego przyjaciela z dzieciństwa.  Zwiedzamy wspólnie okolice.  Jak zwykle bierzemy piłkę i wędrujemy na boisko.

 

Tyle o mnie, chciałem żeby było krótko.
Może jeszcze coś dodam w wolnej chwili bo na pewno chcesz wiedzieć więcej.  Możesz mnie jeszcze lepiej poznać, wystarczy że systematycznie będziesz wracać na moją stronę i co ważne –  Będziesz odbierać maile które wysyłam do swoich subskrybentów.