Autor – Inwestor – Pasjonat Network Marketingu

 

 

Stanisław, jest wielkim zwolennikiem Network Marketingu, od tego biznesu rozpoczął swoją wspaniałą podróż na Szczyt.
Uwielbia samodoskonalenie Siebie, jest samoukiem z wielką Pasją, a szybkość uczenia się nowych rzeczy, jest tego dowodem.
Od pewnego czasu rozpoczął swoją przygodę jako Inwestor Indywidualny.

Swoją wiedzę oraz doświadczenia, przekazuje w inspirujący a czasem nawet brutalny sposób, aby dokonać w Tobie Mentalnej Transformacji.
Prowadzi szkolenia ONLINE oraz tworzy produkty informacyjne, które opiera na osobistych doświadczeniach oraz przemyśleniach.

Jest również twórcą projektu: Info Bloger oraz autorem Prywatnego Dziennika ” Wielkie Zmiany Małymi Krokami „

 

 

Kim Jestem i Czym Się Zajmuję ?.

Trudno w kilku słowach opowiedzieć o sobie. Słyszałem na mój temat różne opinie. Ludzie którzy mnie nie znają, więcej wiedzą na mój temat niż ja sam. Jak każdy człowiek – mam swoich zwolenników oraz przeciwników.
Ale rozumiem ich,  wiem że nie wszystkim można dogodzić, przypodobać się, pozwolić by mnie polubili. Dlatego mój przekaz nie jest dla wszystkich – Czasem mój przekaz może być brutalną prawdą która boli – Ale tylko w taki sposób możesz dokonać Wielkich Zmian Mentalnych, kiedy prawda cię zaboli.

Ludzie często sami nie wiedzą co chcieli by robić w swoim życiu – Tak, ja od dziecka wiedziałem.
Od dziecka byłem typem buntownika. Nie interesowało mnie bycie takim samym szarym człowiekiem, bez perspektyw na dalsze życie. Po prostu byłem inny niż reszta rodzeństwa. Marzyłem by kiedyś odnieść sukces w życiu i być kimś wielkim. To w co wierzyłem, było sprzeczne z przekonaniami moich rodziców. Często mi powtarzano w domu że do tego się nie nadaje, że nie mam talentu. Chcieli abym skończył szkołę i zaczął pracować na etacie u kogoś. I tak było, pracowałem,
… ale na pewnym etapie swojego życia zacząłem się zastanawiać nad przyszłością, i zadałem sobie proste pytania:

Czy naprawdę jestem tyle wart ile zarabiam ?.
Czy chcę to robić do końca życia ?.
Czy ta praca daje mi zadowolenie ?.
Czy naprawdę warto pracować całe życie dla kogoś ?.

… możesz przecież zbudować własny biznes – odpowiedziałem sobie.
Niestety wysoka inwestycja w START zatrzymała moje plany na pewien czas. Ale nie przestałem szukać innego wyjścia z tej sytuacji, a największą motywacją był dla mnie pracodawca. Pracowałem w branży budowlanej, byłem oszukiwany i okradany, to było moją motywacją, dlatego zacząłem szukać odpowiedniego rozwiązania dla Siebie.
Przeszedłem przez dziesiątki, jak nie setki, różnych ofert w których wiele obiecywano, ale w którymś momencie znalazłem coś co bardzo mi się spodobało. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego, jednak w pewnej chwili dostrzegłem ogromny potencjał w Network Marketingu – To jak miłość od pierwszego spojrzenia.

Network Marketing dał mi szerokie możliwości rozwoju, nie tylko kariery, uczyłem się od najlepszych ludzi biznesu i korzystałem z tej wiedzy oraz doświadczeń.
Któregoś dnia zacząłem czytać książki branżowe, i to było bardzo dziwne dla rodziny – Dlaczego było dziwne ?.
Bo sam nie pamiętam kiedy ostatnio przeczytałem książkę dobrowolnie, od szkolnych ławek strasznie nie lubiłem czytać, a tutaj nagle taka wielka zmiana. … To był dla nich szok.  Otworzyłem w swoim życiu nowy rozdział, każdego dnia pracowałem nad osobistą przemianą, po prostu stałem się lepszym człowiekiem.
Rodzina, a szczególnie moja mama, nie mogli tego zrozumieć, ale podobało się to bo zaobserwowali jak pozytywnie wpłynęło to wszystko na mnie dokonując mentalnej transformacji.

Kiedy rozpocząłem współpracę w pierwszym projekcie marketingowym, zacząłem ciężko pracować na rozwojem swoich umiejętności. – Prawda … nie było wcale lekko. Pracowałem po 10-15 h dziennie, spałem po kilka godzin.
W zaledwie 3 miesiące nauczyłem się cennych umiejętności. O wiele cenniejszych od pieniędzy.

Dziś pomagam ludziom wystartować z ich pomysłem by mogli realizować swoje marzenia oraz inspiruje ich by dokonali w swoim życiu wielkich zmian, szkolenia które prowadzę i produkty które tworzę, opieram na osobistych doświadczeniach oraz przemyśleniach by pomóc tobie dokonać zmian w życiu i biznesie. 

Mam wspaniałą wizję na moje życie, jednak o tym dowiesz się obserwując mnie – zapisz się również na Newsletter.

 

Życzę tobie wspaniałego dnia
Stanisław Makowski

 

Share This