Kilka słów o Stanisławie:

Inteligentny, intrygujący, oraz zabawny, takim jest w skrócie Stanisław Makowski.

Spotkanie z nim, to wielka dawka pozytywnej enegrii, i wiedzy.
W skuteczny sposób, dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, i praktycznymi umiejętnościami.
Potrafi zaangażować innych, oraz poprowadzić przez proces zminy.

Jest Praktykiem biznesu,Autorem, Inwestorem,oraz Szkoleniowcem.
Nie było by dzisiaj go tutaj, gdyby nie spotkał kilka osób, na swojej życiowej drodze kilka lat temu.

Kieruje się przekonaniem że:
” W życiu warto robić odważne rzeczy ”

Słowa wstępu, o czym tu się dowiesz:

Już na samym wstępie, pragnę tobie przekazać byś:
” Nie wierzył w ani jedno moje słowo „.

Dlaczego tobie daję taką radę ?….
– Ponieważ, mogę mówić tylko o tym, co znam z własnego doświadczenia.
Doświadczenie, i wiedza  którymi się dzielę, nie są prawdziwe, ani fałszywe, nie są nawet słuszne, czy niesłuszne.  Odzwierciedlają jednak moje własne dokonania, oraz moje osiągnięcia.

Otrzymasz tutaj wiedzę w temacieRozwoju Zawodowym i Osobistym, Świadomości Finansowej oraz  Inwestowaniu pieniędzy,  Sprzedaży i Marketingu, i trochę o Psychologii,  i Ludzkiej Mentalności.

Zacznę od tego, dlaczego tutaj jestem.

Ludzie, mimo wielkich możliwości, jakie daje dzisiejszy świat, bardzo często nie robią z tym nic, a jeżeli już coś robią, to niewiele, by osiągnąć coś więcej.
Dzisiejszy dostęp do internetu oraz technologii, jest ogromną szansą na rozwój biznesu, międzynarodową komunikację, oraz edukację.
Zamiast korzystać z technologii w korzystny sposób, co pozwala nam na zwiększenie dochodów, rozwinięcie wartościowych umiejętności – Ludzie  stali się „Niewolnikami ” dzisiejszej technologii, i dlatego żyją w biedzie.

Pracowałem w wielu różnych firmach, na różnych stanowiskach, z każdym
kolejnym rokiem, coraz bardziej zaczynałem wątpić w lepsze Jutro
.
Swoją przyszłość, zacząłem widzieć w ciemnych barwach, i czasami się zastanawiałem nad swoją przyszłością, i nad tym, dokąd dojdę tą drogą.
Pracując na etacie, w niemal każdej firmie byłem oszukiwany, i okradany przez pracodawców, dlatego często zmieniałem miejsca pracy.
Przestałem już wierzyć w dobrych pracodawców, i żeby zapewnić sobie dobrą i uczciwą pracę, postanowiłem coś zmienić, i pójść własną drogą .

 

I wtedy wkroczyłem na ścieżkę biznesu i rozwoju …

Droga którą musiałem przejść, by dojść do miejsca w którym teraz jestem, była długa, kręta i pełna przeszkód, z którymi musiałem sobie poradzić.
Kiedy rozpoczynałem swoją przygodę, nie miałem nikogo, kto mógł by mnie nauczyć wszystkiego, co jest potrzebne by stworzyć stabilny dochód.
Popełniałem wiele błędów, z których wyciągałem cenne lekcje.

W roku 2011, spotkałem na swojej drodze człowieka, który pokazał mi, jak wielkie możliwości na rozwój biznesu, daje nam internet.  Dołączając do akademii nowoczesnego marketingu, otrzymałem cenną wiedzę od osób, które mają duże doświadczenie w tej branży. Wiedza którą zastosowałem, oraz narzędzia z których zacząłem korzystać, pomogło mi w krótkim czasie zacząć zarabiać pieniądze, ze sprzedaży.

Każdego dnia, poświęcałem wiele godzin, na doskonalenie umiejętności w marketingu internetowym, oraz tworzeniu profesjonalnych stron www.
Na pewnym etapie mojego rozwoju zawodowego, zacząłem dzielić się swoją wiedzą, i praktycznymi umiejętnościami, prowadząc szkolenia w intenrecie na żywo.  Pierwszy webinar, który poprowadziłem był dla mnie niezwykłym doświadczeniem, i kolejnym krokiem do zminy. Zdobyłem cenną wiedzę, bogate doświadczenie, oraz praktyczne umiejętności z których korzystali ludzie, szukający rozwiązania swoich problemów.
I wtedy podjąłem decyzję, że nie będę magazynować swojej wartości …..

Tak stałem się, Autorem książek i poradników …

Myślę o tym,  jak na początku swojej drogi szukałem różnych rozwiązań.
Przeczytałem wiele poradników, raportów, i e-booków – jednak często wiedza którą można znaleźć w internecie, jest niekompletna, lub nie jest po prostu przydatna – takie są uroki darmowych poradników i e-booków. 
Kiedy ludzie dostrzegli moją wartość, i zaczęli korzystać z praktycznych umiejętności którymi się dzieliłem, zaczęli pisać wiadomości mailowe gdzie pytali o różne sprawy. I od tego zaczęło się wszystko.
Dzięki takiemu zainteresowaniu, stworzyłem pierwszy poradnik ( e-book ).
Moim celem było, dać najwyższą wartość w tym poradniku, by ludzie którzy będą go czytać, otrzymali odpowiedź zanim pojawi się pytanie w ich głowie.
Ilość osób która pobrała e-booka, bardzo mnie zaskoczyła.

Podziękowania od tych osób, mocno mnie zmotywowało do dalszej pracy.
Zacząłem tworzyć prezentacje, które wykorzystałem w  webinarach.
Częściej nagrywałem VOD, które było dostępne dla osób, co otrzymały dostęp na szkoleniach online LIVE.
Pisząc kolejne raporty, w których dzieliłem się wiedzą i doświadczeniem, każdego dnia stawałem się coraz lepszy, w tym co robię.
Mogłem zakończyć tutaj swoją przygodę, ale chciałem iść dalej .

Kilka lat później, chciałem aby pieniądze zaczęły pracować dla mnie …

Dlatego zacząłem inwestować pieniądze na giełdzie …

Na temat inwestowania, słyszałem już wiele opinii, a większa ich część mnie powstrzymywała, przed rozpoczęciem tej ciekawej przygody.
Głównie w domu, często powtarzano, że nie powinienem się w to angażować bo stracę swoje pieniądze. I tak sceptyczne nastawienie rodziny do tematu inwestowania, powstrzymało mnie od podjęcia decyzji. – Straciłem cały rok.
– Nie rozumiałem, dlaczego tak w życiu jest ?.
Ludzie chcą mieć lepiej w życiu, by stać było ich na wiele rzeczy, chcą aby na ich koncie zawsze były pieniądze, żeby nie musieli się już o nic martwić, ale kiedy słyszą o możliwości inwestycji, nagle mają tysiące wymówek, które blokują ich przed realizacją tego celu. – Myślę że, boją się porażki.
Na samą myśl o tym, że mogą stracić swoje zainwestowane pieniądze, to ich przeraża i zmusza do odwrotu. – Dlatego takie mają życie, a nie inne.

……………….CDN